Grill elektryczny Weber Pulse 1000

Grillowanie nigdy nie było tak łatwe. Nowe wcielenie prawdziwego grillowania na prąd i przyszłość klasycznego grilla. Pulse 1000 to pierwszy tego rodzaju grill elektryczny, który łączy inteligentną technologię z wydajnością najnowocześniejszych rozwiązań cyfrowych, rewolucjonizując tradycyjne podejście do grilla w zaciszu własnego balkonu.

Grill elektryczny Pulse 1000 o mocy 1800 W wyposażony został w grzałkę, która rozgrzewa się do temperatury niemal 300 stopni Celcjusza. Masywny ruszt wykonany z żeliwa pokrytego emalią porcelanową, sprawia że potrawy będą zawsze idealnie przygotowane i smaczne. Żeliwo powoduje, że ruszt długo utrzymuje wysoką temperaturę, a powłoka porcelanowa dodatkowo chroni żeliwo przed uszkodzeniami mechanicznymi i ułatwia czyszczenie rusztu. Pokrywa i misa wykonane zostały z odlewu aluminiowego, dzięki czemu znakomicie utrzymują temperaturę. Cyfrowy termometr z wyświetlaczem LED pokazuje aktualną temperaturę wewnątrz grilla. Przy czyszczeniu grilla możemy go łatwo zdemontować i przechować w dołączonym opakowaniu.

Pulse 1000 to najnowszy grill firmy Weber, który łączy w sobie zaawansowaną technologię z najnowocześniejszą cyfrową wydajnością, rewolucjonizując tradycyjne grillowanie. Ten rewelacyjny grill elektryczny wyznacza nowe standardy w nowej kategorii grilla i zapewnia wspaniałe aromaty grilla w powietrzu. Idealnie nadaje się na mały balkon w mieście lub tam, gdzie obowiązują surowe umowy najmu. Grillowanie nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.

Praktyczny wskaźnik podgrzewania automatycznego informuje o osiągnięciu wymaganej temperatury do grillowania. Zdejmowane wykładziny wewnątrz grilla można łatwo czyścić w zmywarce. W razie potrzeby można łatwo wymienić tackę ociekową na nadmiar tłuszczu i soków mięsnych. Doskonały smak grillowanych potraw dzięki optymalnemu nagrzewaniu na ruszcie i idealnej cyrkulacji ciepła w grillu. Technologia impulsowa umożliwia dokładne wyświetlanie temperatury na cyfrowym wyświetlaczu LED. Technologia iGrill ułatwia monitorowanie temperatury grillowanych potraw, przesyłając informację do smartfona i aplikacji Weber przez Bluetooth. Wskaźnik podgrzewania zgłasza automatycznie po osiągnięciu żądanej temperatury grilla. Wyjmowana tacka ociekowa na tłuszcz dla łatwego czyszczenia. Wewnętrzną wyściółkę w pokrywie i komorze grilla można wyjąć i łatwo wyczyścić w zmywarce. Zdejmowany element sterujący niezawodnie zapobiega kradzieży z tarasu, balkonu lub ogrodu.

Grill elektryczny Weber Pulse 1000

INFORMACJE

Gwarancja - do 5 lat

 

 

 

 

Nr. Art. 81010079

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Grill elektryczny Weber Pulse 1000  j

Grill Pulse jest to alternatywa, która przynosi doświadczenie grillowania mieszkańcom miasta, których tęsknota za tradycyjnym jedzeniem dorównuje jedynie ich podziwowi dla innowacyjnej technologii. Ze swoim nowoczesnym cyfrowym podejściem do grillowania, technologia iGrill oraz intuicyjna aplikacja zmienią zapach miasta na zawsze, dając Państwu nieskończone możliwości grillowania. Pulse jest na tyle mały, że może się zmieścić na niewielkim balkonie. Ze swoimi usuwanymi komponentami łatwymi do czyszczenia zapewnia rewolucyjne wyniki. Zachęcamy do grillowania w dogodny i niekłopotliwy sposób, z wykorzystaniem cyfrowej pomocy od ekspertów Webera.

Najważniejsze cechy grilla PULSE 1000:

 • Łatwe czyszczenie: części wewnętrzne grilla, można je łatwo i szybko zdemontować, wyjąć i umyć w zmywarce
 • System zbierania skapującego tłuszczu
 • Przycisk zasilania ze zintegrowaną funkcją bezpieczeństwa RCD
 • Elektroniczna kontrola temperatury
 • Wskaźniki kontrolne zasilania
 • Uchwyt pokrywy ze stali nierdzewnej
 • Aluminiowe wkłady zatrzymujące i kumulujące ciepło
 • W zestawie sonda do pomiaru temperatury mięsa. Grill pozwala na korzystanie z 2 sond jednocześnie
 • Idealny grillowy smak dzięki optymalnej cyrkulacji ciepła w grillu
 • Ruszt żeliwny, pokryty emalią porcelanową podzielony na dwie części doskonale rozprowadza ciepło
 • Precyzyjna kontrola temperatury: technologia Pulse umożliwia dokładne odczyty temperatury na cyfrowym wyświetlaczu LED
 • Zintegrowana technologia iGrill: ułatwia monitorowanie grillowanych potraw i umożliwia odczyt temperatury w czasie rzeczywistym przez Bluetooth do aplikacji Weber iGrill na smartfonie
 • Wskaźnik podgrzania: wskazuje, kiedy została osiągnięta żądana temperatura grillowanych potraw
 • Wyjmowana tacka na tłuszcz: dla łatwego czyszczenia

Okres gwarancji na poszczegółne podzespoły:

 • 5-letnia gwarancja producenta na wszystkie elementy!

DANE

 • Wymiary - pokrywa otwarta (centymetry) - 68cm WYS. x 61cm SZER. x 65cm GŁ.
 • Wymiary - pokrywa zamknięta (centymetry) - 33cm WYS. x 61cm SZER. x 54cm GŁ.
 • Całkowita powierzchnia grillowania (centymetry) - 41 x 31 cm
 • Rodzaj paliwa - Elektryczne
 • Uchwyty z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym - 2
 • Zasilanie - 1800 W / 230 V
 • Sondy do mięsa w zestawie - 1
 • Obsługiwana liczba sond - 2

Cechy i funkcje

 • Żeliwne ruszty do pieczenia pokryte emalią porcelanową
 • Pokrywa i obudowa z odlewu aluminiowego
 • Zintegrowana technologia iGrill / Do używania z bezpłatną aplikacją Weber iGrill
 • System odprowadzania tłuszczu
 • Wyjmowane elementy i przedni panel sterowania
 • Przycisk zasilania ze zintegrowanym wyłącznikiem różnicowoprądowym
 • Zintegrowany uchwyt do bezpiecznego poprowadzenia kabla
 • Elektroniczna regulacja temperatury
 • Wskaźnik świetlny
 • Termometr cyfrowy z wyświetlaczem LED
 • Dostępna od przodu tacka na tłuszcz z tacą ociekową
 • Uchwyt pokrywy ze stali nierdzewnej
 • Aluminiowe wkładki zatrzymujące ciepło

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl