Grill elektryczny Weber Q 1400 Stand ciemnoszary

Weber Q 1400 to łatwy w obsłudze grill elektryczny firmy Weber, który jest szczególnie polecany dla początkujących fanów grillowania.  Ze względu na swoją wielkość i funkcjonalność Q 1400 jest szczególnie polecany dla osób, które chcą mieć wysokiej jakości grill za przystepną cenę.

Grill elektryczny Weber Q 1400 jest kompaktowy i szybki w obsłudze. Dostępny jest w zestawie razem ze standem na czterech nogach, dzięki któremu korzystanie z tego grilla jest jeszcze wygodne. Weber Q 1400 posiada pokrywę wykonaną z aluminium i żeliwny ruszt. Sprzęt jest łatwy w czyszczeniu, dzięki misce zbierającej tłuszcz oraz grzałce z właściwościami samoczyszczenia. Z kolei bezstopniowy regulator temperatury i żeliwny ruszt pozwolają na uzyskanie idealnych warunków do wytworzenia prawdziwego smaku grilla.

Na elektrycznym grillu możesz przygotować wszystko to co na każdym innym grillu gazowym czy węglowym. Grill jest gotowy do użycia zaraz po podłączeniu go do napięcia 230 V, oszczędzając Ci rozpalania brykietu, czy martwienia się o wystarczającą ilość gazu w butli. Po zakończeniu grillowania, jego czyszczenie jest bardzo proste. Po prostu wyłączasz grilla z prądu, opróżniasz z tłuszczy i soków aluminiową tackę, a jeśli jest taka potrzeba czyścisz ruszt, szczotką do czyszczenia i skrobania rusztu grilla.

Urządzenie umożliwia grillowanie bezpośrednie o mocy do 2200 watów. Zawiera również tacę ociekową na tłuszcz i praktyczną osłonę grilla. Dwuczęściowy grill i funkcja samooczyszczania umożliwiają szybkie i łatwe czyszczenie produktu. Model o powierzchni 1376 cm2 oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby wcielić w życie wiele wspaniałych pomysłów na grillowanie. Kolor ciemnoszary jest dość powściągliwy. Jeśli wolisz trochę ożywienie, możesz kupić tę wersję z ramą stojaka z lekką osłoną z „tytanu”. Fani grillowania, którzy poradzą sobie bez podstawki, otrzymają również produkt w innym kolorze zwanym „Maroon”.

Oprócz zasilanego elektrycznie Q 1400, Weber oferuje również różne grille gazowe o podobnej wielkości i konfiguracji. Dotyczy to na przykład nieco tańszego Q 1200. Większe i bardziej funkcjonalne grille, takie jak Q 2200, również mogą być idealnym zakupem. Jeśli wolisz korzystać z modelu elektrycznego, Q 1400 będzie również dobrze obsługiwany przez nieco większy Q 2400. Wybór odpowiedniego grilla zależy przede wszystkim od własnych upodobań oraz jakie funkcje ma spełniać grill.

Wniosek: Q 1400 to wysokiej jakości i godny polecenia grill elektryczny, który jest dość tani w porównaniu z wieloma innymi produktami na rynku. Weber w swojej ofercie posiada wiele innych produktów takich jak kamienie do pizzy, sztućce do grilla czy termometry do mięsa. Można go więc opisać jako praktyczny i elastyczny grill do przygotowania niemal każdej grillowej uczty.

WEBER Q 2400 STAND

INFORMACJE

Gwarancja - do 5 lat

Powierzchnia grilowania - 43 x 32 cm

 

 

 

Nr. Art. 55020879

Ekskluzywny asortyment Weber


INFORMACJE O PRODUKCIE

Wszędzie tam, gdzie grillowanie na gazie lub węglu drzewnym jest niepożądane, grill elektryczny Weber® Q™ 1400 stanowi idealne rozwiązanie. Dzięki nowej, ciemnoszarej pokrywie przyciąga wzrok, stanowiąc tym samym doskonałe połączenie oryginalnego grillowego smaku i nowoczesnego stylu życia.

  • Kocioł i pokrywa wykonane z lekkiego odlewu aluminiowego
  • Żeliwny ruszt pokryty emalią porcelanową
  • Wbudowane uchwyty do przenoszenia
  • Łatwy w czyszczeniu. Tłuszcz i pozostałości potraw zbierają się w wyjmowanej tacce ociekowej
  • Rama odporna na wysoką temperaturę umożliwia grillowanie bez ryzyka uszkodzenia powierzchni, na której stoi grill.
  • Kabel zasilający o długości 1,8 m.
  • Grill rozgrzewa się do temperatury wystarczającej aby ugrillować stek.
  • Weber® Q™ Stand z wieszakiem na akcesoria
  • 2 stoliki boczne
  • Okres gwarancyjny: do 5 lat

DANE

Wyposażenie 
Pokrywa i kocioł Odlew aluminiowy
Ruszt do grillowania Dwuczęściowy żeliwny ruszt do grillowania pokryty emalią porcelanową
Moc znamionowa 2,2 kW/h
Stojak Q jest
Bezstopniowa regulacja Spirali grzejnej
Powierzchnia grillowania 
Powierzchnia główna 54 x 39 cm
Wymiary i kolory 
Wysokość przy otwartej pokrywie 130 cm
Szerokość 130 cm
Głębokość 68 cm
Waga 19,9 kg
Kolory Ciemnoszary
Gwarancja 
Wszystkie pozostałe części 2 lata
Ruszty do grillowania 5 lat
Części z aluminium 5 lat
Wózek do grilla lub stojak 2 lat

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl