Grill na pellet drzewny Weber SmokeFire EX4 GBS

Grill SmokeFire zapewnia najlepszy smak potraw z grilla opalanego drewnem bez względu na to, co przyrządzasz. Zakres temperatur od 95 do 315°C przekłada się na szeroki wybór metod przyrządzania, w tym opiekania, wędzenia czy pieczenia.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na soczysty stek, żeberka w sosie barbecue, rwaną wieprzowinę, pizzę, burgery czy deser, w tym grillu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki Weber Connect przyrządzenie perfekcyjnej potrawy nigdy nie było łatwiejsze. Jest to wbudowany asystent grillowania krok po kroku, który nie tylko odlicza czas przyrządzania, ale także wskazuje momenty odwrócenia i podania potrawy. Opiekanie i wędzenie w zakresie temperatur od 95 do 315°C. Pokryte emalią porcelanową powierzchnie grilla na pellet drzewny Weber zapobiegają rdzewieniu i pękaniu materiału. Grill ten posiada dużo miejsca do grillowania o powierzchni 4270 centymetrów kwadratowych, na dwóch poziomach. Zasilany prądem stałym napęd zapobiegający zatorom w podajniku. Równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni przyrządzania grillowanych potraw.

W przestrzeni roboczej grilla znajduje się dwupoziomowa powierzchnia do grillowania. Na ruszcie ze stali nierdzewnej można grillować jednocześnie 2 całe mostki. Powierzchnia do grillowania o wymiarach 61 × 45 cm jest częścią systemu GBS i dlatego może być również używana z akcesoriami, takimi jak kamień do pizzy lub wok. Dzięki cyfrowemu asystentowi grillowania Weber Connect posiłki mogą być grillowane do perfekcji. W aplikacji na smartfony wyświetlane są szczegółowe instrukcje. Umożliwia zdalne sterowanie temperaturą. Popiół i tłuszcz kierowane są do zewnętrznej miski. Dzięki temu bardzo łatwo jest wyczyścić przestrzeń po grillowaniu.

Grill na pellet drzewny SmokeFire EX4 GBS

INFORMACJE

Gwarancja - do 5 lat

 

 

 

 

Nr. Art. 22511033

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Grill na pellet drzewny Weber SmokeFire EX4 GBS

Weber SmokeFire EX4 GBS to nowoczesny grill na pellet drzewny, który charakteryzuje się w szczególności precyzyjną regulacją temperatury. Weber SmokeFire EX4 GBS reguluje temperaturę poprzez podawanie pelletu. Wygodne sterowanie za pomocą wyświetlacza LCD i połączenia z aplikacją z praktycznym systemem czyszczenia. Wędzenie, grillowanie i pieczenie - Weber SmokeFire EX4 GBS to nowoczesny wózek grillowy opalany peletami drzewnymi. Wbudowany lejek mieści do 10 kg pelletu. Temperaturę można kontrolować cyfrowo na jednostce sterującej z wyświetlaczem LCD. Jest zwiększany i zmniejszany przez system oparty na prędkości, z jaką ślimak podaje pelety do komory spalania. Można ustawić temperaturę od 95 do 315 ° C. To wystarczy do wędzenia, bezpośredniego i pośredniego grillowania i pieczenia.

Najważniejsze cechy Grill na pellet drzewny Weber SmokeFire EX4 GBS:

 • Ruszty do pieczenia Gourmet BBQ System ze stali nierdzewnej
 • Szyny aromatyzujące Flavorizer Bars ze stali nierdzewnej
 • Prosta w czyszczeniu szuflada na popiół i tłuszcz
 • Duży boczny stolik ze stali nierdzewnej
 • Solidna stalowa rama wózka
 • Zakres temperatur od 95 do 315°C
 • W zestawie jedna sonda, obsługa do czterech sond
 • Ostrzeżenia diagnostyczne za pośrednictwem urządzania Weber Connect
 • Zasobnik o dużej pojemności 10 kg
 • Pokrywa oraz komora grilla pokryte emalią porcelanową
 • Wyświetlacz LCD
 • Technologia inteligentnego grillowania Weber Connect
 • Płyta rozprowadzająca ciepło pokryta emalią porcelanową

Okres gwarancji na poszczegółne podzespoły:

 • 5-letnia gwarancja producenta na wszystkie elementy!

DANE

 • Wymiary - pokrywa otwarta (centymetry) - 157cm WYS. x 109cm SZER. x 84cm GŁ.
 • Wymiary - pokrywa zamknięta (centymetry) - 119cm WYS. x 109cm SZER. x 84cm GŁ.
 • Wymiary – Ruszt górny (centymetry) - 25cm x 61cm
 • Wymiary – Ruszt dolny (centymetry) - 46cm x 61cm
 • Dwie duże powierzchnie grillowania (centymetry kwadratowe) - 4,270
 • Ruszt dolny (centymetry kwadratowe) - 2,806
 • Ruszt górny (centymetry kwadratowe) - 1,525
 • Rodzaj paliwa - Pellet drzewny
 • Stoliki boczne - 1
 • Kółka obrotowe - 2
 • Kółka obrotowe z blokadą - 2
 • Haczyki na przybory i narzędzia - 2
 • Sondy do mięsa w zestawie - 1

 

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl