Grill przenośny gazowy Weber Traveler

Seria Weber Traveler jest przeznaczona dla każdego, kto chce się cieszyć smakiem grillowanych potraw w podróży. Grill będzie niezastąpionym towarzyszem podczas kempingu i pikniku. Jest tak kompaktowy, że zawsze bez problemu go rozłożysz i przechowasz. Gdziekolwiek zabierze Cię przygoda, delektuj się pysznym jedzeniem, które smakuje jak przygotowane we własnym ogrodzie.

Grill Weber Traveler to świetne urządzenie do grillowania, którego możesz używać w podróży, dzięki czemu Twoja rodzina i przyjaciele mogą cieszyć się pysznym smakiem grillowanych potraw w dowolnym miejscu. Jego kompaktowa, składana konstrukcja w solidnej obudowie doskonale sprawdza się poza domowymi zajęciami, takimi jak biwakowanie, jazda na ogonie lub piknik. Zmieści się praktycznie w każdym schowku lub w bagażniku samochodu. Przenoszenie grilla jest łatwe dzięki składanemu wózkowi terenowemu i specjalnie zaprojektowanej pokrywie. Kompaktowy rozmiar nie ogranicza powierzchni kuchennej, ponieważ powierzchnia do grillowania 2,064 cm2 umożliwia grillowanie całych posiłków dla Ciebie i Twoich bliskich. Jedno pokrętło palnika maksymalizuje zużycie gazu przy dowolnym ustawieniu temperatury. Oznacza to, że możesz grillować soczyste kurczaki, obsmażyć steki, gotować hot dogi lub hamburgery lub robić puszyste naleśniki. Delektuj się podróżą, jedząc wysokiej jakości jedzenie na podwórku, bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię przygoda.

Grill Weber Traveler umożliwia grillowanie jednocześnie do 15 burgerów lub 20 kiełbasek. Nie musisz jednak ograniczać się do typowego jedzenia biwakowego – szeroki zakres temperatur umożliwia przygotowanie zarówno soczystego kurczaka czy wypieczonego steku, jak i śniadania.

Grill przenośny gazowy Weber Traveler

INFORMACJE

Gwarancja - do 10 lat

 

 

 

 

Nr. Art. 9010033

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Grill przenośny gazowy Weber Traveler

Mobilny grill przenośny idealny na pikniki, biwak lub na plażę. Przenośny, czarny grill gazowy. Posiada całkowitą powierzchnię do grillowania 2,064 cm 2. Grill posiada 1 palnik ze stali nierdzewnej, , żeliwne ruszty do grillowania pokryte emalią porcelanową, zapłon Piezo. Pokrywa i komora zbudowane są ze stali pokrytej emalią porcelanową. Zawiera zintegrowany składany wózek stalowy, ustawiany i składany jedną ręką z automatyczną blokadą pokrywy oraz sztywny, duży stolik boczny. Posiada wbudowany termometr w pokrywie, 2 gumowane koła zewnętrzne i wyjmowaną miskę ociekową. Zasilany na nabój gazowy (sprzedawane oddzielnie).

 • Kompaktowy po złożeniu – wymaga niewiele miejsca i łatwo zmieści się w bagażniku.
 • Duży obszar grillowania pozwala przygotować od razu cały posiłek.
 • Zaprojektowany tak, by optymalizować zużycie gazu.
 • Zakres temperatur od niskiej do wysokiej pozwala ugrillować wszystko: od naleśników po wypieczony stek.
 • Łatwy w transporcie – może Ci zawsze towarzyszyć.
 • Połączenie grilla na stałe z wózkiem ułatwia błyskawiczne rozpoczęcie grillowania.

Najważniejsze cechy Grill przenośny gazowy Weber Traveler:

 • Palniki główne: kW/h - 13,715 Kj

 • Wymiary - pokrywa zamknięta (centymetry) - 94.5cm WYS. x 110.8cm SZER. x 58.4cm GŁ.

 • Całkowita powierzchnia grillowania (centymetry) - 2065 cm2

 • Palniki ze stali nierdzewnej - 1

 • Rodzaj paliwa - Gaz płynny LPG (nabój jednorazowy sprzedawany oddzielnie)

 • Wytrzymałe kółka, odporne na każdą pogodę - 2

 • Haczyki na przybory i narzędzia - 3

Cechy i funkcje

 • Żeliwne ruszty do pieczenia pokryte emalią porcelanową
 • Duży stolik boczny
 • Solidna rama wózka
 • Automatyczna blokada pokrywy
 • Pokrywa oraz komora grilla pokryte emalią porcelanową

 

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl