Poznaj innowacyjny, prosty i komfortowy wymiar grillowania!

Chcesz osiągnąć zadowalające rezultaty podczas grillowania i nie spędzać tak dużo czasu przy grillu? Weber iGrill na pewno ci w tym pomoże. Oto przyszłość w Twojej kuchni – Weber iGrill.

Wyobraź sobie, wytrzymały, nowoczesny, żaroodporny termometr, który kontroluje temperaturę wewnątrz Twojego steka. A teraz wyobraź sobie, że, gdy stek osiągnie wymarzony stopień wysmażenia, Ty otrzymujesz powiadomienie na swojego smartfona! W międzyczasie możesz spokojnie uczestniczyć w przyjęciu i zabawiać gości, nie martwiąc się, że szykowane dania się przypalą! Brzmi cudownie? To fakt. A najlepsze jest to, że z małym urządzeniem, jakim jest iGrill to już nie tylko fantazja, ale olśniewająca rzeczywistość!

Termometr Weber iGrill

iGrill poinformuje Cię, kiedy Twój stek będzie gotowy. Ty w tym czasie możesz się odprężyć i cieszyć obecnością przyjaciół i rodziny!

IGrill 3 do Genesis II firmy Weber to termometr do grilli Genesis II. Posiadają zintegrowane gniazdo w bocznym stoliku. Jest to odpowiednie dla miernika temperatury. Urządzenie skierowane jest do posiadaczy takiego systemu, którym zależy na uzyskaniu idealnego grillowania potraw. Pod względem ceny jest w nieco ekskluzywnym przedziale.

Nowoczesna technologia

Termometr posiada 2 sondy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Mogą rejestrować temperaturę rdzenia, na przykład mięsa lub w komorze grillowania. Jeśli chcesz, możesz zwiększyć liczbę czujników do 4 sztuk. Można je stosować w temperaturze do 380 ° C. Urządzenie przesyła zmierzone wartości do smartfona lub tabletu za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Teoretyczny zasięg połączenia to do 45 m. W praktyce jednak limit ten wynosi 10 m, jak informują kupujący. Nie musisz jednak cały czas stać przy grillu, ale możesz na przykład usiąść z gośćmi.

Funkcja alarmu informuje o osiągnięciu minimalnej i maksymalnej temperatury. Są to wartości sugerowane lub sam wybrałeś. Istnieje również regulowany timer. Dzięki temu nawet początkujący mogą gotować stek do rzeczy.

Szybka instalacja i wiele funkcji

Aby odczytać zmierzone wartości, użyj aplikacji iGrill na smartfonie lub tablecie. Jest bezpłatna i dostępna zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida. Określone wartości można również wyświetlić i przeanalizować graficznie. Weber oferuje również wiele przepisów do szybkiego przeglądania. Każdy, kto posiada Grill gazowy Weber Genesis II LX S-340 GBS, może sterować funkcjami, takimi jak oświetlenie.

Wniosek

Pomocnym narzędziem jest Weber iGrill 3 do termometrów Genesis II. Dokładny pomiar temperatury ułatwia precyzyjne gotowanie. Połączenie Bluetooth i automatyczny alarm sprawiają, że grillowanie jest jeszcze bardziej relaksujące. Aplikacja oferuje wiele dodatków i rozszerza zakres użytkowania. Opinie klientów na temat cyfrowego termometru do grilla są bardzo różne, z dużą przewagą głosów pozytywnych. Przynajmniej problemy z połączeniem ze smartfonem wydają się rzadkie. Ciekawymi alternatywami są Weber iGrill z 2 czujnikami i czujnik Weber iGrill Pro.

Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl