Grill gazowy Weber Genesis II E-610 GBS

Elitarny system grillowania GS4 i olbrzymia powierzchnia rusztu grilla gazowego Genesis II E-610 GBS pozwoli Ci wyczarować bardzo wyszukany posiłek z kilku dań lub przyrządzić steki dla wszystkich domowników, sąsiadów i znajomych sąsiadów z twojej okolicy.

Największy grill z serii Genesis II został wyposażony w żeliwny ruszt GBS pokryty emalią porcelanową - o powierzchni 103 x 48 cm, który ogrzewany jest przez 6 wysoko wydajnych palników ze stali nierdzewnej. Dodając do tego pozostałe elementy innowacyjnego systemu GS4 tj.: niezawodny system zapalania Infinity, unowocześnione szyny aromatyzujące oraz zmodernizowany system odprowadzania tłuszczu gwarancję sukcesu kulinarnego każdej nawet największej imprezy mamy w kieszeni. Podobnie jak w pozostałych modelach z serii Genesis II tak i tan został wyposażony w składny ruszt do podgrzewania Tuck-Away, który zwiększa i tak ogromną powierzchnię grillowania.

Grill ten posiada dwie boczne półki, dzięki czemu mamy wystarczającą ilość miejsca aby swobodnie i komfortowo przygotować pyszny posiłek. Wśród walorów solidnej konstrukcji należy wymienić: osłonięte mocowanie na butlę z gazem, otwartą półkę na "grillowe drobiazgi" czy sześć praktycznych haczyków na akcesoria.

Genesis II E-610 potrafi osiągnąć bardzo wysoką temperaturę między innymi dzięki stożkowym palnikom ze stali szlachetnej, w które jest zaopatrzony. Poniżej palników znajdują się tzw. deflektory, które zapewniają równomierny rozkład temperatury. Wszystkie palniki można rozpalić za pomocą elektrycznej zapalarki.

Grill gazowy Weber Genesis II E-610 GBS

INFORMACJE

Gwarancja - do 10 lat

 

 

 

Nr. Art. 63010133

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Zaproś wszystkich znajomych. Powiedz, żeby przyszli ze swoimi przyjaciółmi. I obserwuj, co się będzie działo, kiedy wszystkie sześć palników zapłonie. Dzięki systemowi grillowania GS4 o dużej wydajności możesz przyrządzić burgery dla wszystkich - wszystkie jednakowo doskonałe.

 • System grillowania o dużej mocy GS4
 • System elektronicznego zapłonu - gwarancja zapalania za każdym razem
 • Palniki o dużej mocy - wyjątkowy, stożkowy kształt, który zapewnia stały przepływ gazu od przodu do tyłu, doskonale rozprowadzając ciepło na ruszcie
 • Szyny aromatyzujące Flavorizer Bars - zatrzymują skapujący tłuszcz, który dymi i skwierczy, nadając potrawom wędzony smak, któremu nie sposób się oprzeć
 • System odprowadzania tłuszczu - pomaga zapobiegać przypaleniu i ułatwia czyszczenie
 • Kompatybilny z iGrill3
 • Ruszt Gourmet BBQ System
 • Smukła, otwarta konstrukcja wózka
 • Ruszt do podgrzewania Tuck-Away
 • Stoliki boczne
 • Łatwy dostęp do zbiornika gazu
 • Zintegrowane koszyki na narzędzia
 • Gwarancja do 10 lat

DANE

Wyposażenie 
Ruszt do grillowania 103 x 48 cm
Ruszt do grillowania GBS
Termometr w pokrywie Zintegrowany w pokrywie
Wymiary i kolory 
Wysokość przy otwartej pokrywie 155 cm
Szerokość 173 cm
Głębokość 74 cm
Waga 83 kg
Kolory Czarny
 • Gwarancja - Pokrywa 10 lat
 • Gwarancja - Piekarnik 10 lat
 • Gwarancja - Palniki 10 lat
 • Gwarancja - Szyny aromatyzujące 5 lat
 • Gwarancja - Ruszty 5 lat
 • Gwarancja - Inne elementy i farba 2 lata

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl