Grill inteligentny Spirit EPX-315 GBS

Całkiem nowy design, zoptymalizowana wydajność grzejna i duża objętość czyni Spirit EPX-315 GBS sprzętem na długie lata z wieloma dodatkowymi funkcjami. Posiada 3 oddzielnie regulowane, bezstopniowe palniki, które umożliwiają wykorzystanie grilla Spirit jako piekarnika – kuchni ogrodowej z termoobiegiem. Ten fenomenalny grill oferuje dużo miejsca do grillowania i wygodne stoliki boczne do rozkładania półmisków na potrawy. Łopatkę i szczypce można powiesić na specjalnie do tego celu przeznaczonych haczykach, tak aby wszystkie akcesoria mieć zawsze na wyciągnięcie ręki. Grill gazowy z termometrem Weber-Connect wysyłającym informacje o stopniu wysmażenia potraw na smartfon. Współpracuje z modułowym systemem GBS, na który składa się komplet wymiennych naczyń i akcesoriów Webera.

Grill inteligentny Spirit EPX-315 GBS

Nr Art. 46512533

Weber logo small

Urządzenie posiada także nowoczesny, żeliwny ruszt GBS (Gourmet BBQ System), dzięki któremu możesz zwiększyć zakres przygotowywanych na nim potraw. Powierzchnia grillowania wynosi 2745 cm2 i jest odporna na działanie wysokiej temperatury. Grill wyposażony jest w nowoczesny system ociekowy, który sprawia, że czyszczenie go jest szybkie i proste. Duża pokrywa grilla Weber powleczona została emalią porcelanową, a także wzbogacona o praktyczny termometr do kontrolowania temperatury oraz uchwyt ze stali nierdzewnej. Sprzęt wyposażony jest także w dwie półki boczne z dwoma haczykami na narzędzia. Na stolikach możemy swobodnie przyrządzać potrawy, a także przechowywać dodatki, np. przyprawy lub sosy. Cała konstrukcja grilla Weber wsparta została na czterech kółkach, w tym dwóch z blokadą. Ułatwia to przenoszenie grilla w dowolne miejsce.

 • Trwałe, łatwe w czyszczeniu żeliwne ruszty Gourmet BBQ System powlekane emalią porcelanową.
 • Pokryte emalią porcelanową powierzchnie grilla Weber pomagają zapobiegać rdzewieniu i pękaniu materiału.
 • 2745 centymetrów kwadratowych głównej powierzchni do grillowania.
 • Ruszt do podgrzewania pozwala utrzymać ciepło potrawy z dala od głównego rusztu, który pozostaje wolny.
 • Równomierne rozprowadzanie ciepła, co zapobiega powstawaniu gorących lub zimnych obszarów w obrębie rusztu.

Urządzenie posiada szereg udogodnień, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej komfortowe! Wykonane ze stali szlachetnej dwie półki boczne (nieskładane) stanowią dodatkową przestrzeń roboczą, na której możesz przygotowywać potrawy na ruszt, a także położyć przyprawy. Jedna z półek wyposażona jest dodatkowo w dwa haczyki na najpotrzebniejsze przybory do grillowania, byś mógł mieć je zawsze pod ręką. Grill osadzony jest na czterech kołach: dwóch obrotowych i dwóch z blokadą, które zwiększają jego mobilność i ułatwiają przemieszczanie w inne miejsca. Szafka na butlę gazową 5/8 kg wyposażona w czarne, stylowe drzwi sprawia, że butla gazowa jest niewidoczna podczas grillowania i nie niszczy estetyki. Dzięki solidnemu, ergonomicznemu uchwytowi ze stali nierdzewnej z łatwością otworzysz i zamkniesz pokrywę grilla.

Specyfikacja inteligentny Grill gazowy Spirit EPX-315 GBS

 • Żeliwny ruszt do grillowania pokryty emalią porcelanową.
 • Gourmet BBQ System.
 • Elektryczny system zapłonu Crossover.
 • Ruszt do grillowania o powierzchni 2745 cm2.
 • Ruszt do podgrzewania o powierzchni 672 cm2.
 • Trzy palniki ze stali nierdzewnej o łącznej mocy 9,38 kW.
 • Szyny aromatyzujące Flavorizer Bars ze stali nierdzewnej.
 • Pokrywa wykonana ze stali nierdzewnej, powleczona emalią porcelanową.
 • Dwie półki boczne.
 • Dwa chromowane haczyki na narzędzia.
 • Cztery wytrzymałe kółka.
 • Zamykana szafka ze stali, malowana.
 • Wbudowany w pokrywę termometr i ergonomiczny uchwyt.

Żeliwny ruszt do inteligentny Grill gazowy Spirit EPX-315 GBS

Grill gazowy Weber Spirit EPX-315 wyposażony został w żeliwny ruszt, pokryty dodatkowo emalią porcelanową o całkowitej powierzchni 2745 cm2. Jest on odporny na działanie wysokiej temperatury i utrzymuje ciepło przez długi czas. Duży rozmiar powierzchni grillowania umożliwi Ci przygotowanie porcji pysznego jedzenia nawet dla wielu osób! Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w ruszt do podgrzewania o powierzchni 672 cm2. Możesz odkładać na nim już zgrillowane potrawy, które nie utracą dzięki temu ciepła i doskonałego smaku. Ruszt do podgrzewania, podobnie jak ruszt główny, można z łatwością zdjąć.

System zapłonu elektronicznego do grilla gazowego Spirit

Urządzenie posiada wykonane ze stali nierdzewnej 3 palniki tubowe o łącznej mocy 9,38 kW. Pozwalają one równomiernie rozgrzać powierzchnię rusztu, dzięki czemu unikniesz rozczarowania związanego z sytuacją, kiedy dania są gotowe na jednej części rusztu, a niedopieczone na drugiej. Grill gazowy Weber Spirit E-315 wyposażony jest także w system zapłonu elektronicznego Crossover, dzięki któremu rozpalisz go szybko i bezpiecznie! Po włączeniu lewego palnika, przy którym znajduje się iskrownik, każdy kolejny palnik zapala się samoczynnie bez użycia iskrownika.

Gourmet BBQ System

grillem gazowym Weber Spirit E-315 odkryjesz nowe kulinarne możliwości! Wszystko za sprawą Gourmet BBQ system, który jest systemem wymiennych wkładów, umożliwiających przygotowanie różnorodnych dań. W końcu grillowanie to nie tylko pyszna karkówka czy kiełbasa. Możesz zamiast części rusztu zastosować żeliwny wok, kamień do pizzy, czy kociołek Dutch Oven – wybór jest naprawdę szeroki. Zachwyć swoich najbliższych nowymi grillowanymi specjałami!

Wbudowany termometr do Grill gazowy Spirit EPX-315

Grill gazowy Weber Spirit E-315 to praktyczne urządzenie o unikalnym, nowoczesnym designie, które świetnie wkomponuje się w każdą przestrzeń. Solidna konstrukcja grilla gwarantuje jego wieloletnie użytkowanie. Stylowa pokrywa w pięknym czarnym kolorze, powleczona została emalią porcelanową, która chroni ją przed działaniem wysokiej temperatury oraz czynników atmosferycznych. W pokrywie umieszczony został termometr, dzięki któremu możesz na bieżąco monitorować temperaturę na ruszcie oraz ergonomiczny uchwyt dla wygodnego podnoszenia pokrywy.

Szyny aromatyzujące Flavorizer w grillu gazowym Weber Spirit E-315

Szyny aromatyzujące Flavorizer wykonane są ze stali szlachetnej, której zawdzięczają doskonałą jakość i odporność na wysoką temperaturę. Odparowują one skapujący z grillowanych potraw tłuszcz i marynaty, dzięki czemu Twoje dania nabierają unikalnego, grillowego smaku i aromatu. Ponadto rozprowadzają równomiernie ciepło na całej powierzchni rusztu, a także chronią palniki przed skapującym z grillowanych dań tłuszczem, wydłużając ich żywotność.  

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

 • Komora pieczenia - 12 lat, brak przerdzewień/przepaleń (2 lata na farbę z wyłączeniem blaknięcia lub odbarwień)
 • Zespół pokrywy - 12 lat, brak przerdzewień/przepaleń (2 lata na farbę z wyłączeniem blaknięcia lub odbarwień)
 • Rury palników ze stali nierdzewnej - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Ruszty do grillowania ze stali nierdzewnej - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Szyny aromatyzujące FLAVORIZER Bars ze stali nierdzewnej - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Żeliwne ruszty do grillowania powlekane emalią porcelanową - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Podzespoły WEBER CONNECT - 3 lata
 • Wszystkie pozostałe części - 5 lat

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl