Wędzarka Smokey Mountain Cooker 57 cm

Zwolnij tempo, nich powietrze wypełni esencja grilla. Wędzenie to jedna z najstarszych metod przyrządzania potraw. Napięcie coraz bardziej rośnie w wyczekiwanie na doskonałą wieprzowinę i żeberka, które wędzą się pod pokrywą wędzarki Smokey Mountain Cooker.

Jak uzyskać w domowy sposób idealne soczyste mięso i ryby? Za pomocą wędzarni. Jej zastosowanie spowoduje, że grillowane pokarmy otrzymają aromatyczny smak i zapach olchy, hikory, jabłoni, pekanu, czy też drewna cedrowego. Wędzenie daje nam ogromne spektrum możliwości kulinarnych oraz dostarcza satysfakcji. Jeśli chcemy w łatwy i skuteczny sposób osiągnąć mistrzostwo w sztuce „opalania” w naszych ogródkach, warto dowiedzieć się, jak działa Smokey Mountain Cooker.

Sekrety dobrego wędzenia

Smokey Mountain Cooker to domowa wędzarnia o kompaktowych rozmiarach. Należy do innowacyjnych mobilnych urządzeń, które pozwalają osiągnąć smak staropolskich potraw. Pamiętajmy, że sekretem dobrego wędzenia jest sztuka odpowiedniego dozowania aromatycznego drewna!

Smokey Mountain Cooker posiada pokrywę oraz kocioł wykonane z wysokiej jakości stali, pokrytej emalią porcelanową w czarnym kolorze. Urządzenie zostało wyposażone w popielnik, który jest przeznaczony do gromadzenia nadmiaru tłuszczu skapującego z wędzonych pokarmów. Smokey Mountain Cooker ma także wbudowany w pokrywie termometr, który umożliwia utrzymanie i kontrolę optymalnej temperatury, a także termiczny ekran na spodzie, zapobiegający promieniowaniu ciepła. Dzięki uchwytowi wykonanemu z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym, można bez obaw bezpiecznie podnosić pokrywę oraz przenosić domową wędzarnię. Wygodne drzwiczki pozwolą na bieżąco dokładać kawałki drewna, a otwory wentylacyjne umożliwią łatwe obniżenie lub podwyższenie temperatury wędzenia.

SMOKEY MOUNTAIN COOKER

INFORMACJE

Gwarancja - do 10 lat
Powierzchnia grillowania - Ø 2x47 cm lub Ø 2x57 cm
Grillowanie metodą bezpośrednią - mniej niż 30 minut
Grillowanie metodą pośrednią - więcej niż 30 minutNr. Art. 721004

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Dla wszystkich fanów wędzonych smaków! Wędzarka firmy Weber pozwala na wędzenie dużych kawałków mięsa lub ryb na dwóch poziomach.

  • Termometr w pokrywie
  • Odporny na warunki atmosferyczne uchywt
  • Wyjątkowo trwałe ruszty do grillowania
  • Kocioł i pokrywa odporne na rdzę i przepalenie, pokryte emalią porcelanową
  • Nierdzewne drzwiczki do paleniska
  • Pojemnik na wodę pokryty emalią porcelanową
  • Pokrowiec Premium w zestawie
  • 3 odporne na rdzę aluminiowe wywietrzniki
  • Okres gwarancyjny: 10 lat

DANE

Wyposażenie 
Pokrywa i kocioł pokryte emalią porcelanową
Ruszt do grillowania, uchylny 2x chromowany
Popielnik aluminiowy
Termometr w pokrywie zintegrowany w pokrywie
Uchwyty z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym 2 sztuki
Wywietrznik izolacja aluminiowa
Powierzchnia grillowania 
Powierzchnia główna Ø 2x 47 cm
Wymiary i kolory 
Wysokość przy otwartej pokrywie 106 cm
Szerokość 50 cm
Głębokość 50 cm
Waga 17,72 kg
Kolory Czarny
Gwarancja 
Kocioł i pokrywa 10 lat
Ruszty do węgla oraz do grillowania 2 lata
Wszystkie pozostałe części 2 lata

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl