Grill gazowy Weber Spirit E-325 GBS

Rześkie poranne powietrze przesycone zapachem bekonu przyrządzanego na żeliwnej blasze, a wieczorem kolacja, podczas której czas płynie wolniej. Idealne rozpoczęcie i zakończenie dnia w ogrodzie w towarzystwie najbliższych osób przy grillu gazowym Spirit E-325 GBS.

Grill gazowy Weber Spirit E-325 GBS

Nr Art. 46712233

Weber logo small

Grill z rusztem typu GBS, umożliwiającym rozbudowanie grilla o komplet modułowych garnków i wkładów wzbogacających jego możliwości. Posiada boczne półki ze stali nierdzewnej, w jednej z nich znajduje się boczna kuchenka.

 • Trwałe, łatwe w czyszczeniu żeliwne ruszty Gourmet BBQ System powlekane emalią porcelanową.
 • Pokryte emalią porcelanową powierzchnie grilla Weber pomagają zapobiegać rdzewieniu i uszkodzeniu powierzchni.
 • Palnik boczny o mocy 2,93 kW.
 • 2745 centymetrów kwadratowych głównej powierzchni do grillowania.
 • Ruszt do podgrzewania pozwala utrzymać ciepło potrawy z dala od głównego rusztu, który pozostaje wolny.
 • Równomierne rozprowadzanie ciepła, co zapobiega powstawaniu gorących lub zimnych obszarów w obrębie rusztu.

Urządzenie posiada szereg udogodnień, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej komfortowe! Wykonane ze stali szlachetnej dwie półki boczne (nieskładane) stanowią dodatkową przestrzeń roboczą, na której możesz przygotowywać potrawy na ruszt, a także położyć przyprawy. Jedna z półek wyposażona jest dodatkowo w dwa haczyki na najpotrzebniejsze przybory do grillowania, byś mógł mieć je zawsze pod ręką. Grill osadzony jest na czterech kołach: dwóch obrotowych i dwóch z blokadą, które zwiększają jego mobilność i ułatwiają przemieszczanie w inne miejsca. Szafka na butlę gazową 5/8 kg wyposażona w czarne, stylowe drzwi sprawia, że butla gazowa jest niewidoczna podczas grillowania i nie niszczy estetyki. Dzięki solidnemu, ergonomicznemu uchwytowi ze stali nierdzewnej z łatwością otworzysz i zamkniesz pokrywę grilla.

Specyfikacja Grill gazowy Spirit E-325 GBS

 • Nowoczesny design
 • Elektroniczny zapalnik
 • 3 wydajne palniki o łącznej mocy 9,38 kW
 • palnik boczny o mocy 2,93 kW
 • Unikalny kształt palników zapewnia równomierny przepływ gazu w celu lepszego rozprowadzania ciepła na powierzchni grilla
 • Szyny aromatyzujące Flavorizer™ - zabezpieczają palniki przed skapującym tłuszczem (wykonane ze stali nierdzewnej)
 • System odprowadzania tłuszczu zapobiega zapalaniu się tłuszczu w piekarniku i ułatwia czyszczenie
 • Ruszt żeliwny, emailiowany z systemem wymiennych wkładów Gourmet BBQ System™
 • Ergonomiczna pokrywa pokryta wytrzymałą emalią porcelanową
 • Ergonomiczny chromowany uchwyt
 • Termometr wbudowany w pokrywę
 • Smukła szafkowa konstrukcja
 • Stabilne, odporne kółka z funkcją blokady
 • Gwarancja do 10 lat

Żeliwny ruszt do Grill gazowy Spirit E-325 GBS

Grill gazowy Spirit E-325 GBS firmy Weber wyposażony został w żeliwny ruszt GBS, który otwiera przed amatorami grillowania furtkę do zaawansowanych eksperymentów kulinarnych. Za rozgrzanie głównej strefy grillowania odpowiadają trzy wydajne palniki, a przyrządzenie dodatkowych potraw ułatwia boczny palnik.

Ruszt o powierzchni 61 x 45 cm został wykonany z doskonale magazynującego ciepło żeliwa emaliowanego porcelaną. Jego "serce" stanowi żeliwna kratka do steków sear grate, wchodząca w skład systemu GBS. Upieczone na niej steki zostaną ozdobione charakterystycznym wzorem w kształcie kratki.

Za rozgrzanie rusztu odpowiadają 3 wydajne palniki o łącznej mocy 9,38 kW. Specjalny kształt wpływa na ich wydajność oraz optymalną dystrybucję ciepła. Aromatyzery ze stali nierdzewnej chronią palniki przed skapującym tłuszczem, a przy okazji odparowują soki zapewniając potrawom soczystość.

W jednej z bocznych półek znajduje się dodatkowy palnik o mocy 2,93 kW, który przyda się do zagotowania wody, podgrzania sosu czy usmażenia warzyw na patelni. Obie boczne półki wykonane zostały z niezwykle odpornej stali nierdzewnej i wyposażone w haczyki do zawieszenia akcesoriów. Tworzą dodatkowe miejsce do pracy, pozwalające np. na przygotowanie potraw przed umieszczeniem na ruszcie.

System zapłonu elektronicznego do grilla gazowego Spirit

Urządzenie posiada wykonane ze stali nierdzewnej 3 palniki tubowe o łącznej mocy 9,38 kW. Pozwalają one równomiernie rozgrzać powierzchnię rusztu, dzięki czemu unikniesz rozczarowania związanego z sytuacją, kiedy dania są gotowe na jednej części rusztu, a niedopieczone na drugiej. Grill gazowy Weber Spirit E-325 wyposażony jest także w system zapłonu elektronicznego Crossover, dzięki któremu rozpalisz go szybko i bezpiecznie! Po włączeniu lewego palnika, przy którym znajduje się iskrownik, każdy kolejny palnik zapala się samoczynnie bez użycia iskrownika.

Gourmet BBQ System

grillem gazowym Weber Spirit E-325 odkryjesz nowe kulinarne możliwości! Wszystko za sprawą Gourmet BBQ system, który jest systemem wymiennych wkładów, umożliwiających przygotowanie różnorodnych dań. W końcu grillowanie to nie tylko pyszna karkówka czy kiełbasa. Możesz zamiast części rusztu zastosować żeliwny wok, kamień do pizzy, czy kociołek Dutch Oven – wybór jest naprawdę szeroki. Zachwyć swoich najbliższych nowymi grillowanymi specjałami!

Wbudowany termometr do Grill gazowy Spirit E-325 GBS

Grill gazowy Weber Spirit E-325 to praktyczne urządzenie o unikalnym, nowoczesnym designie, które świetnie wkomponuje się w każdą przestrzeń. Solidna konstrukcja grilla gwarantuje jego wieloletnie użytkowanie. Stylowa pokrywa w pięknym czarnym kolorze, powleczona została emalią porcelanową, która chroni ją przed działaniem wysokiej temperatury oraz czynników atmosferycznych. W pokrywie umieszczony został termometr, dzięki któremu możesz na bieżąco monitorować temperaturę na ruszcie oraz ergonomiczny uchwyt dla wygodnego podnoszenia pokrywy.

Szyny aromatyzujące Flavorizer w grillu gazowym Weber Spirit E-325 GBS

Szyny aromatyzujące Flavorizer wykonane są ze stali szlachetnej, której zawdzięczają doskonałą jakość i odporność na wysoką temperaturę. Odparowują one skapujący z grillowanych potraw tłuszcz i marynaty, dzięki czemu Twoje dania nabierają unikalnego, grillowego smaku i aromatu. Ponadto rozprowadzają równomiernie ciepło na całej powierzchni rusztu, a także chronią palniki przed skapującym z grillowanych dań tłuszczem, wydłużając ich żywotność.  

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

 • Komora pieczenia - 12 lat, brak przerdzewień/przepaleń (2 lata na farbę z wyłączeniem blaknięcia lub odbarwień)
 • Zespół pokrywy - 12 lat, brak przerdzewień/przepaleń (2 lata na farbę z wyłączeniem blaknięcia lub odbarwień)
 • Rury palników ze stali nierdzewnej - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Ruszty do grillowania ze stali nierdzewnej - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Szyny aromatyzujące FLAVORIZER Bars ze stali nierdzewnej - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Żeliwne ruszty do grillowania powlekane emalią porcelanową - 10 lat, brak przerdzewień/przepaleń
 • Podzespoły WEBER CONNECT - 3 lata
 • Wszystkie pozostałe części - 5 lat

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl