Grill gazowy Genesis II SP-435 GBS - ze stali szlachetnej

Grill, który ma wszystko. Potężna maszyna do grillowania, ruszty do pieczenia Gourmet BBQ System i wyjątkowa 10-letnia gwarancja. Ogromna przestrzeń i Sear Station pozwolą przygotować tyle doskonałych steków, ile trzeba, a na palniku bocznym można smażyć warzywa. To zaledwie kilka funkcji, które odróżniają Genesis II SP-435 od typowego grilla.

Grill gazowy Genesis II SP-435 GBS od firmy Weber to urządzenie wszechstronne, które będzie centralną częścią każdego ogrodowego przyjęcia z przyjaciółmi i rodziną. Odpowiednią temperaturę zapewnia system palników o ogromnej mocy, a nowoczesne wyposażenie i ogromny ruszt pozwolą z łatwością przygotować grilla na wiele osób. Genesis II SP-435 GBS został również przystosowany do używania z termometrami iGrill, dzięki czemu temperaturę i proces grillowania można kontrolować za pomocą smartfona. Możliwości jakie daje grill gazowy Weber Genesis II SP-435 są ogromne - dzięki niemu przyrządzisz wszelkie potrawy w najwyższej jakości.

Grill gazowy Genesis II SP-435 GBS

INFORMACJE

Gwarancja - do 10 lat

 

 

 

 

Nr. Art. 62006133

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Cztery palniki, palnik Sear Station, kuchenka boczna i zamknięta szafka
Grill, w którym tworzysz swoje kulinarne arcydzieła. Inspiruje i rozpala pasję do grillowania. Z wieloma dodatkami, takimi jak Sear Station, dla idealnego ogrzewania i dodatkowego bocznego palnika.
Najważniejsze cechy nowego Genesis II SP-435 GBS ze stali szlachetnej
Wysokowydajny system grillowy GS4: sprawia, że ​​grillowanie jest łatwe i niezawodne
Infinity Ignition – elektryczny układ zapłonowy: zapewnia niezawodny zapłon
4 palniki ze stali nierdzewnej: bezstopniowo regulowane. Unikalny kształt zapewnia optymalną dystrybucję ciepła w całym grillu
NOWOŚĆ: Batoniki ze stali nierdzewnej: linie aromatu łapią kapiący sos. Powstający w wyniku tego dym nadaje potrawom nieodparty smak grilla.
System gromadzenia tłuszczu: optymalny kształt ułatwia odpływ tłuszczu i sosu
Kompatybilny z termometrem iGrill 3 Bluetooth® ** (sprzedawany oddzielnie)
Grillowany żeliwny grill z porcelany: GBS umożliwia stosowanie wszystkich wkładek GBS
NOWOŚĆ: Stacja Sear: zapewnia dodatkowe ciepło
NOWOŚĆ: TuckAway Warming Rack: składany i kompatybilny z akcesorium ETGS
Zlewy wbudowane boczne szybkowar: do przygotowywania potraw bocznych
2 stałe stoły boczne z 6 hakami na sztućce
Zamknięta szafka na grilla: do przechowywania akcesoriów do grillowania

Wymiary rusztu:68×48 cm

DODATKOWE INFORMACJE

 • System GS4 High Performance, sprawia, że grillowanie jest łatwe i niezawodne
 • Palniki o dużej mocy – wyjątkowy, stożkowy kształt, który zapewnia stały przepływ gazu od przodu do tyłu, doskonale rozprowadzając ciepło na ruszcie
 • 4 palniki zapewniające optymalny rozkład ciepła
 • Szyny aromatyzujące Flavorizer Bars – zatrzymują skapujący tłuszcz, który dymi i skwierczy, nadając potrawom wędzony smak, któremu nie sposób się oprzeć
 • System odprowadzania tłuszczu – pomaga zapobiegać przepalaniu i ułatwia czyszczenie
 • Kompatybilne z iGrill 3 
 • Pokryty emalią porcelanową żeliwny ruszt Gourmet BBQ System
 • Szafka grillowa – dla dodatkowej przestrzeni zamkniętej
 • Ruszt do podgrzewania Tuck-Away
 • Palnik boczny
 • Palnik Sear Station do dodatkowego zwiększenia ciepła
 • Gwarancja do 10 lat

Waga 75 kg

Wymiary 74 x 165 x 119 cm

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl