Grill gazowy Weber Genesis II LX S-640 GBS

Nowa seria firmy Weber – Genesis II LX – to funkcjonalność i wygoda jakiej jeszcze nie znałeś. Modele LX cechują się wykończeniem z polerowanej stali nierdzewnej. Unikalny stożkowy kształt palników zapewnia równomierny przepływ gazu w celu lepszego rozprowadzania ciepła na powierzchni grilla. Termometr wbudowany w pokrywę.

Wszystkie grille z serii Genesis II posiadają opatentowany przez firmę Weber system zapłonowy Infinity, zapewniający niezwykle proste i intuicyjne rozpalanie grilla, nowoczesne palniki stożkowe, które utrzymują stały i równomierny płomień, a co za tym idzie, równomierne rozprowadzanie ciepła na powierzchni rusztu. Dodatkowo palniki wyposażone są w innowacyjny system High + Sear, pozwalający na chwilowe zwiększenie mocy gdy tego potrzebujemy. Osłaniające palniki szyny aromatyzujące Flavorizer, cechują się dużą skutecznością. Soki i tłuszcz z potraw nie skapują bezpośrednio na palnik, przez co nie zostają całkowicie zwęglone tworząc nieprzyjemny zapach, lecz dzięki szynom aromatyzującym trafiają do nowego systemu odprowadzania tłuszczu zapobiegającemu wzniecaniu się ognia i ułatwiającemu czyszczenie.

Najbogatszy grill z serii Genesis II – LX S-640 GBS marki Weber – to urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujące się wykończeniem ze stali nierdzewnej. Model ten posiada dodatkowy palnik boczny umieszczony w półce, oraz opatentowany przez firmę Weber system GS4, w skład którego wchodzą m.in. nowoczesne palniki stożkowe, ulepszony system aromatyzerów i odprowadzania tłuszczu oraz system wymiennych środków GBS. Grill kompatybilny jest również z nowym termometrem Weber iGrill 3. Grille z serii Genesis to klasa sama w sobie, już od ponad 30 lat!

Grill Weber Genesis II LX S-640 GBS wyposażony w wytrzymały, pokryty emalią porcelanową ruszt żeliwny z systemem wymiennych środków GBS, pozwalającym na użycie dodatkowych akcesoriów typu wok lub kamień do pizzy (dostępnych do zakupienia oddzielnie), rozszerzając możliwości grillowania. Seria Genesis II LX w standardzie posiada moduł pozwalający na połączenie Bluetooth z nowym termometrem iGrill 3, umożliwiającym monitorowanie temperatury grillowanych potraw za pomocą aplikacji na Twoim tablecie lub smartfonie. Ponadto, grill posiada takie udogodnienia jak podgrzewacz typu "Tuck-Away", uchwyt pokrywy z wbudowaną lampą, podświetlane pokrętła, miejsce na butlę gazową z zasłoną oraz stoliki boczne, oraz haczyki na akcesoria, dla najwyższego komfortu.

Grill gazowy Weber Genesis II LX S-640 GBS

INFORMACJE

Gwarancja - do 10 lat

 

 

 

Nr. Art. 63004133

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Wymyśl sobie menu. Załóż strój szefa kuchni. I odeślij "catering" do lamusa. Elitarny system grillowania GS4 i imponująca powierzchnia grillowania pozwolą Ci przyrządzić na grillu wielodaniowy wymyślny posiłek lub usmażyć steki dla wszystkich w okolicy.

 • System grillowania o dużej mocy GS4
 • System elektronicznego zapłonu - gwarancja zapalania za każdym razem
 • Palniki o dużej mocy - wyjątkowy, stożkowy kształt, który zapewnia stały przepływ gazu od przodu do tyłu, doskonale rozprowadzając ciepło na ruszcie
 • Szyny aromatyzujące Flavorizer Bars - zatrzymują skapujący tłuszcz, który dymi i skwierczy, nadając potrawom wędzony smak, któremu nie sposób się oprzeć
 • System odprowadzania tłuszczu - pomaga zapobiegać przepaleniu i ułatwia czyszczenie
 • High+
 • Palnik boczny
 • Kompatybilne z iGrill3
 • Powlekany emalią porcelanową żeliwny ruszt Gourmet BBQ System
 • Ruszt grzejny Tuck-Away
 • Oświetlenie w uchwycie
 • Stoliki boczne ze stali nierdzewnej
 • Zintegrowane haczyki na narzędzia
 • Łatwy dostęp do zbiornika gazu
 • Podświetlane pokrętła palników
 • Gwarancja do 10 lat

DANE

Wyposażenie 
Ruszt do grillowania 103 x 48 cm
Ruszt do grillowania GBS, żeliwny
Termometr w pokrywie zintegrowany w pokrywie
Wymiary i kolory 
Wysokość przy otwartej pokrywie 160 cm
Szerokość 183 cm
Głębokość 74 cm
Waga 100 kg
Kolory Stainless steel

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl