Centrum grillowania na węgiel drzewny Summit Kamado S6

Luksusowy grill na węgiel drzewny o optymalnym rozprowadzaniu ciepła, perfekcyjnym wykonaniu i przemyślanych detalach. To wszystko oferuje grill węglowy Weber Summit Kamado E6. Wbudowana, trwała stal firmy Weber przekonuje jakością. A ponieważ Weber jest tego tak pewien, udziela 10-letniej gwarancji na  rdzewienie i przepalenie  kotła, pokrywy oraz środkową część kotła . Długowieczność gwarantuje między innymi emaliowana porcelaną powłoka kotła i pokrywy.

Wytrzymała dwuścienna stalowa konstrukcja z izolacją oraz nieograniczone możliwości wykorzystania powodują, że centrum grillowania na węgiel drzewny Summit® Kamado S6 jest klasą sam dla siebie. Grill szybko osiąga zadaną temperaturę, utrzymuje ciepło przez cały dzień wędzenia, a gazowy system zapalania sprawia, że rozpalenie węgla drzewnego możliwe jest za naciśnięciem przycisku. Dużo osób do nakarmienia? Oferując wyjątkowo dużą powierzchnię rusztu (61 cm), grill Summit® Kamado umożliwia przygotowanie posiłku dla dowolnie dużej grupy gości. Wystarczy tylko przemieścić ruszt, aby przekształcić urządzenie w zwykły grill na węgiel drzewny z myślą o pieczeniu steków, grillowaniu kurczaka, wędzeniu ryb oraz przyrządzaniu wszelkiego rodzaju innych potraw.

Duży stolik pomocniczy wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia miejsce do przygotowywania i przygotowywania potraw do grillowania. Dzięki dołączonemu drucianemu koszowi na akcesoria do grillowania zawsze masz pod ręką. Centrum grillowania na węgiel drzewny Weber Summit Kamado S6 to kompletne rozwiązanie dla Twojej mobilnej kuchni na świeżym powietrzu, które nie pozostawia nic do życzenia. Weber umieścił praktyczny detal w dużym stoliku bocznym, który sprawia, że ​​serce każdego mistrza grillowania bije szybciej. System zapłonu gazowego Snap-Jet jest absolutną atrakcją centrum grilla na węgiel drzewny Weber Summit Kamado S6, za pomocą którego można grillować z węglem drzewnym w zaledwie 15 minut.

Podwójna izolacja

Dzięki dwuściennej i izolowanej powietrzem izolacji grill węglowy Weber Summit Kamado E6 szybko osiąga żądaną temperaturę i utrzymuje ciepło na stałym poziomie, aż do palenia przez cały dzień. Nigdy więcej stałej kontroli temperatury, koniec nieustannej pracy z zaworami powietrznymi. Dzięki izolacji każdy grillowany stek będzie miał prawdziwy smak węgla drzewnego.

Centrum grillowania na węgiel drzewny Summit Kamado S6

INFORMACJE

Gwarancja - do 10 latNr. Art. 18501004

Weber logo small


INFORMACJE O PRODUKCIE

Podwórkowy grill już nigdy nie będzie taki sam! Bez względu na to, czy smażysz stek, grillujesz całego kurczaka, czy wędzisz mostek na wolnym ogniu, ten grill poradzi sobie ze wszystkim. Stanowi on doskonałe połączenie wspaniałych zalet grilla węglowego Weber®, grilla Performer® i rusztu do wędzenia.

 • Pokrywa i kocioł z podwójnymi ściankami i izolacją powietrzną zapewniają optymalną izolację
 • Wywietrznik pokrywy Rapidfire, który zapewnia pełną kontrolę temperatury
 • Uchylny ruszt dyfuzyjny, który utrzymuje niską temperaturę w grillu i odbija ciepło od jedzenia - co idealnie sprawdza się podczas wędzenia i pieczenia
 • Pokrywa na zawiasach, które ułatwiają otwieranie i zamykanie
 • Pokrywa z aluminiową powłoką wewnętrzną, która optymalizuje izolację i odbijanie ciepła wewnątrz grilla
 • Zapłon Snap-Jet, który pozwala na szybkie i łatwe zapalanie
 • Uchylny ruszt Gourmet BBQ System - 61 cm
 • System czyszczenia One-Touch, który zapewnia sprawne usuwanie popiołu
 • Funkcja wędzenia/pieczenia na wolnym ogniu - ułatwia uzyskanie odpowiedniego przepływu powietrza przy wędzeniu
 • Uchwyt rusztu dyfuzyjnego
 • Gwarancja do 10 lat

DANE

Wyposażenie 
Ruszt do grillowania ø 61 cm
Ruszt do grillowania, uchylny GBS
Wymiary i kolory 
Wysokość przy otwartej pokrywie 121 cm
Szerokość 144 cm
Głębokość 89 cm
Waga 82 kg
Kolory Czarny

Grille Weber - Designerskie grille gazowe, węglowe, elektryczne. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem WEBER PREMIUM PLUS.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta grillowania produktami Weber, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rewelacyjnych produktów jakim są grille ogrodowe, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

PROFIS ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
e-mail: biuro[małpa]profis-sklep.pl
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota: 09:00-12:00

Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.com

Salon sprzedaży Profis Grill - Certyfikowany Partner Weber


Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl