Jeden grill, dużo akcesoriów i nieograniczone możliwości.

System GBS zastosowany w grillach marki Weber jest bazą dla akcesoriów zapewniających nieograniczone możliwości grillowania. Możliwości wykorzystania Systemu Gourmet Barbecue (GBS) do przygotowywania różnych potraw są praktycznie nieograniczone.

Możesz urozmaicić swoje spotkania przy grillu i mieć jeszcze więcej przyjemności z grillowania! Akcesoria do grilli węglowych, akcesoria do czyszczenia i konserwacji rusztu, a także elementy wyposażenia takie jak Gourmet BBQ System wzbogacają możliwości Twojego grilla. Te małe pomocniki sprawiają, że grillowanie to czysta przyjemność.

Perfekcyjne grillowane steki

Dzięki zestawowi Sear Grate można przygotowywać perfekcyjne steki. Wkładka wok jest idealna do azjatyckich warzyw, na kamieniu do pizzy upieczesz wyjątkowo chrupiącą pizzę, zaś na patelni przygotujesz niebywale smakowite tortille lub krewetki. Wykorzystaj także rożen obrotowy, który z pewnością przyda się miłośnikom soczystych pieczeni i kurczaków pieczonych w całości. Dopełnieniem systemu jest szeroka gama doskonałych akcesoriów, które zapewniają powodzenie każdego spotkania przy grillu, w tym zestaw do szaszłyków, stojak do żeberek, stojak do kurczaka oraz kosz na pieczeń.

Grillowany szaszłyk na ruszcie    GBS weber

Bazuje na Gourmet BBQ – czyli dwuczęściowym ruszcie z wymiennym środkiem, który został opracowany tak, żeby możliwe było różnorodne zastosowanie grilla. Dzięki zestawowi Sear Grate można przygotowywać perfekcyjne steki. Wkładka wok jest idealna do azjatyckich warzyw, na kamieniu do pizzy upieczesz wyjątkowo chrupiącą pizzę, zaś na patelni przygotujesz niebywale smakowite tortille lub krewetki. Wykorzystaj także rożen obrotowy, który z pewnością przyda się miłośnikom soczystych pieczeni i kurczaków pieczonych w całości. Dopełnieniem systemu jest szeroka gama doskonałych akcesoriów, które zapewniają powodzenie każdego spotkania przy grillu, w tym zestaw do szaszłyków, stojak do żeberek, stojak do kurczaka oraz kosz na pieczeń. Możliwości wykorzystania Systemu Gourmet Barbecue (GBS) do przygotowywania różnych potraw są praktycznie nieograniczone.

System grillowania Weber Gourmet - zupełnie nowa opcja przygotowania potraw

Zasada jest bardzo prosta, ale genialna. Chromowana kratka grillowa ma zdejmowaną część środkową, w którą można włożyć różne wkładki, gdy tylko nastawi Cię nastrój. Nie ma ograniczeń co do różnorodności twoich kulinarnych kreacji. A ten system Weber to nie tylko wizualna atrakcja - wkłady systemu zachwycają najwyższą jakością, a dzięki najlepszej dystrybucji ciepła i odporności zapewniają królewskie potrawy. System grillowania Weber Gourmet przekonuje nie tylko Ciebie, ale także wszystkich Twoich gości.

Weber Gourmet BBQ System - wkład do pieczenia drobiu ze stali nierdzewnej

Zachwyca nie tylko swoim projektem 2 w 1, ale także swoją wszechstronnością. W tej wkładce do pieczenia drobiu możesz nie tylko przygotować chrupiącego kurczaka z grilla, ale także odpowiednie chrupiące warzywa w tym samym czasie. Podczas gdy warzywa gotują się na krawędzi, możesz ugotować na środku chrupiącego, a jednocześnie soczystego kurczaka

Weber Gourmet BBQ System - koreański wkład

Idealnie nadaje się do przygotowywania marynowanych potraw z grilla. Dzięki praktycznemu pierścieniowi zapachowemu nie traci się ani kropli sosu ani marynaty.

Weber Gourmet BBQ System - kamień do pizzy z ramką

Zamieni Twoją pizzę w absolutną imprezową atrakcję. Z kamieniem do pizzy Weber możesz uratować sobie wycieczkę do Bella Italia! Przygotuj swoją pizzę zgodnie z własnymi życzeniami i upiecz ją na złoty kolor na swoim Weber Grill.

System grillowania dla smakoszy Weber - ruszt do pieczenia

Jest niezbędny do perfekcyjnego oznakowania grilla o wyglądzie diamentu. Ciesz się sekretem idealnego znaku grillowego i zaskocz swoich gości doskonałym stekiem. Żeliwna wkładka Sear Grate emaliowana porcelaną zapewnia maksymalną żywotność.

Weber Gourmet BBQ System - wkład do woka

Jest głównym elementem Gourmet BBQ System. Nie masz ochoty na tradycyjne grillowanie? Nie ma problemu z wokiem, który możesz np. Przygotuj pyszne patelnie azjatyckie o wspaniałym smaku grilla.

Podsumowanie:

Pasuje do: rusztów grillowych Gourmet BBQ System
pasuje do serii grillów GBS: Master-Touch GBS, Performer GBS, Spirit GBS, Genesis GBS, Summit GBS


 

Poznaj innowacyjny, prosty i komfortowy wymiar grillowania!

Chcesz osiągnąć zadowalające rezultaty podczas grillowania i nie spędzać tak dużo czasu przy grillu? Weber iGrill na pewno ci w tym pomoże. Oto przyszłość w Twojej kuchni – Weber iGrill.

Wyobraź sobie, wytrzymały, nowoczesny, żaroodporny termometr, który kontroluje temperaturę wewnątrz Twojego steka. A teraz wyobraź sobie, że, gdy stek osiągnie wymarzony stopień wysmażenia, Ty otrzymujesz powiadomienie na swojego smartfona! W międzyczasie możesz spokojnie uczestniczyć w przyjęciu i zabawiać gości, nie martwiąc się, że szykowane dania się przypalą! Brzmi cudownie? To fakt. A najlepsze jest to, że z małym urządzeniem, jakim jest iGrill to już nie tylko fantazja, ale olśniewająca rzeczywistość!

Termometr Weber iGrill

iGrill poinformuje Cię, kiedy Twój stek będzie gotowy. Ty w tym czasie możesz się odprężyć i cieszyć obecnością przyjaciół i rodziny!

IGrill 3 do Genesis II firmy Weber to termometr do grilli Genesis II. Posiadają zintegrowane gniazdo w bocznym stoliku. Jest to odpowiednie dla miernika temperatury. Urządzenie skierowane jest do posiadaczy takiego systemu, którym zależy na uzyskaniu idealnego grillowania potraw. Pod względem ceny jest w nieco ekskluzywnym przedziale.

Nowoczesna technologia

Termometr posiada 2 sondy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Mogą rejestrować temperaturę rdzenia, na przykład mięsa lub w komorze grillowania. Jeśli chcesz, możesz zwiększyć liczbę czujników do 4 sztuk. Można je stosować w temperaturze do 380 ° C. Urządzenie przesyła zmierzone wartości do smartfona lub tabletu za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Teoretyczny zasięg połączenia to do 45 m. W praktyce jednak limit ten wynosi 10 m, jak informują kupujący. Nie musisz jednak cały czas stać przy grillu, ale możesz na przykład usiąść z gośćmi.

Funkcja alarmu informuje o osiągnięciu minimalnej i maksymalnej temperatury. Są to wartości sugerowane lub sam wybrałeś. Istnieje również regulowany timer. Dzięki temu nawet początkujący mogą gotować stek do rzeczy.

Szybka instalacja i wiele funkcji

Aby odczytać zmierzone wartości, użyj aplikacji iGrill na smartfonie lub tablecie. Jest bezpłatna i dostępna zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida. Określone wartości można również wyświetlić i przeanalizować graficznie. Weber oferuje również wiele przepisów do szybkiego przeglądania. Każdy, kto posiada Grill gazowy Weber Genesis II LX S-340 GBS, może sterować funkcjami, takimi jak oświetlenie.

Wniosek

Pomocnym narzędziem jest Weber iGrill 3 do termometrów Genesis II. Dokładny pomiar temperatury ułatwia precyzyjne gotowanie. Połączenie Bluetooth i automatyczny alarm sprawiają, że grillowanie jest jeszcze bardziej relaksujące. Aplikacja oferuje wiele dodatków i rozszerza zakres użytkowania. Opinie klientów na temat cyfrowego termometru do grilla są bardzo różne, z dużą przewagą głosów pozytywnych. Przynajmniej problemy z połączeniem ze smartfonem wydają się rzadkie. Ciekawymi alternatywami są Weber iGrill z 2 czujnikami i czujnik Weber iGrill Pro.

Mood Pressebild Performer Delux GBS Gourmet Party

ORYGINALNA ATMOSFERA BBQ

Na początku był ogień – i początek panowania nad nim to jedno z najważniejszych osiągnięć w historii ludzkości oraz w kulturze jedzenia. Dzisiaj – niemal 40.000 lat później – nadal z tym samym entuzjazmem gromadzimy się wokół ognia, aby wspólnie go podziwiać. Trzaskanie węgla, zapach dymu i aromat opiekanych potraw także dzisiaj wywołują w nas archaiczną fascynację. Przeczytajcie wskazówki dotyczące „Modern Fire”
i dajcie się porwać magii grillowania na węglu i atmosferze oryginalnego BBQ!

 

ZAPANUJ NAD OGNIEM

ROZPALANIE

Tworząc standardy współczesnej kultury grillowania Weber perfekcyjnie opanował każdy z jej elementów. Poniżej dowiecie się, że rozpalenie ognia i wytworzenie optymalnej temperatury żaru przy pomocy podpałki Rapid Fire jest banalnie proste.

 

NAUCZ SIĘ KONTROLOWAĆ ŻAR

TEMPERATURA WE WNĘTRZU GRILLA

Za temperaturę we wnętrzu grilla odpowiada ilość węgla lub brykietu. Temperaturę można kontrolować dzięki wlotom powietrza.
Na początku należy otworzyć wszystkie wywietrzniki.
Im wywietrzniki będą bardziej zamknięte, tym temperatura będzie niższa.
Wygaszanie: Zamknąć wszystkie wloty powietrza, żar sam wygaśnie. Duże kawałki węgla można wykorzystać ponownie.

 

TEMPERATURA NA RUSZCIE

Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu węgla lub brykietu, w kotle powstaje kilka stref temperatury. Im bliżej rusztu, tym temperatura jest wyższa. Przy pomocy szczypców do węgla można układać żar w najróżniejszy sposób, przy czym zawsze powinien to być w pełni żarzący się węgiel lub brykiet. Do jego rozpalania najlepiej wykorzystać specjalny komin Webera.

Ogień dwustrefowy lub metoda 50/50: Żar umieścić po jednej stronie grilla. Tworzą się dwie strefy temperatury: do grillowania bezpośredniego i pośredniego.

Bawole oko / piramida: Na środku ułożyć piramidę z węgla, w celu skoncentrowania żaru w pobliżu rusztu. Perfekcyjna metoda do grillowania steków

Pierścień ognia: Pośredni żar w centrum rusztu, bezpośredni żar na brzegach. Doskonała metoda np. przy korzystaniu z kamienia do pizzy.

Ogień trzystrefowy: Węgiel układamy na ruszcie do palenia rosnąco (ukośnie). Tym samym po jednej stronie rusztu nie ma prawie wcale węgla, po środku jest go trochę więcej, a na drugim brzegu jest go najwięcej.

Grillowanie metodą pośrednią z równomierną temperaturą: Pośrodku rusztu do palenia ustawiamy aluminiową tackę wypełnioną wodą, węgiel układamy po lewej i prawej stronie tacki. W ten sposób powstaje równomierny żar.

 

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO WĘGLA

Weber oferuje specjalny węgiel drzewny i wysokiej jakości brykiet do grillowania. Produkty te zapewniają: wysoką temperaturę, długi czas palenia oraz szybkie i łatwe rozpalanie. Szczegółowy opis naszych produktów węglowych znajdą Państwo tutaj.

 

 

 

Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.

Wszystkie grille Weber są tak skonstruowane aby warunki podczas procesu grillowania były optymalne dla każdej potrawy. Odległość źródła ciepła, objętość grilla oraz regulacja dopływu powietrza umożliwiają osiągnięcie pełnej kontroli i dopasowanie warunków do oczekiwań każdego miłośnika ogrodowej kuchni.

Grill ogrodowy

Kluczowym elementem grillowania jest pokrywa. Pokrywa zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla, a w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w grillach węglowych, pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury. Stwarza cały wachlarz możliwości kulinarnych, pozwala korzystać z rozmaitych metod grillowania i zapewnia, że potrawy są delikatnie opiekane ze wszystkich stron, co sprawia, że grillowanie jest szybsze i bardziej równomierne. I wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Dlatego użycie pokrywy stanowi fundament grillowania metodą Weber.

Grille Weber wyjatkowa jakosc klasa sama w sobie

Wysokiej jakości grille i duży wybór akcesoriów do grillowania.

Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Największy wybór grilli węglowych, gazowych i elektrycznych marki Weber w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Brzozówce koło Tarnowa w Małopolsce. Weber dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie grilli. Są wytrzymałe, odporne na korozje i przepalenia. Do ich budowy używane są głównie, w zależności od modelów, lekkie blachy stalowe proszkowo emaliowane porcelaną, duraluminium o dużej odporności na uszkodzenia oraz wysokiej jakości stal nierdzewna. Produkty do grillowania Webera to jest wyjątkowa jakość i funkcjonalność! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.profis-sklep.pl